Kl Cozy Gold Suite At Times Square Kuala Lumpur

( ex. Apartment Gold Suite At Times Square )
Kuala Lumpur
Kl Cozy Gold At Times Square

Kl Cozy Gold Suite At Times Square Kuala Lumpur

1 Jalan Imbi A-30-05, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Kl Cozy Gold Suite At Times Square terletak 2.1 km dari Menara Berkembar Petronas di Kuala Lumpur dan menawarkan sebuah kolam renang dalaman.
Apartmen terletak di daerah Bukit Bintang di Kuala Lumpur, 36 minit memandu dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah. Hanya 10 minit berjalan kaki dari stesen tiub Pudu, pangsapuri ini mempunyai akses mudah ke Taman Tema Berjaya Time Square Kuala Lumpur. Central Market Kuala Lumpur berjarak 10 minit pemanduan dari hartanah ini.
Dapur kecil juga terdapat di pangsapuri ini. Times Square adalah kira-kira 5 minit berjalan kaki dari hotel. Sebuah pusat kecergasan disediakan untuk tetamu yang aktif. Anda boleh menikmati bilik wap dan kawasan permainan yang terdapat di lokasi.
+ Lagi - Kurang

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 29 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Pengering

Kemudahan Bilik

  • Kawasan duduk
  • Meja makan
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 14:30 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Sa 4 Jul
Ah 5 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur